Mājas lapas lietošanas ērtībām, izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Piekrītu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma Politika.
« uz sākumlapu

Godātais klient!

Daudzi no mums ikdienā saskaras ar dažādiem elektroniskajiem Ieņēmumu dienesta, apmācību, rēķinu apmaksas un citiem pakalpojumiem. Tagad Jūsu rīcībā ir arī pakalpojums eParking.

eParking ir elektroniskā autostāvvietu atļauju izsniegšanas sistēma internetā, par kuras klientiem var kļūt gan transportlīdzekļa vadītājs, kuram nepieciešama vienreizēja autostāvvietas atļauja, gan arī ēkas administratoram, kas kādā lielā autostāvvietas teritorijā rūpējas par ikdienas pakalpojumiem. Padarot esošos autostāvvietu pakalpojumus un apmaksas veidus daudzpusīgus, eParking Jums, kā šīs vides lietotājam, sniegs pilnīgi jaunu automašīnu novietošanas pieredzi. Jaunais risinājums sniegs iespēju vēl labāk ņemt vērā Jūsu vēlmes, piemēram, sniedzot detalizētu pārskatu par atbilstošās autostāvvietas atrašanu vai, papildus līdzšinējam autostāvvietas apmaksas veidam, sniedzot iespēju norēķināties par pakalpojumu interneta bankā vai viedtālrunī.

eParking vides mērķis ir atbalstīt kvalitatīvu autostāvvietas pakalpojuma sniegšanu, attīstīt autostāvvietu izmantošanas kultūru un tādējādi rast vides pastāvīgajiem lietotājiem atbilstošu un apmierinātu klientūru. Apsolām, ka eParking nozīmē jaunus pakalpojumus arī turpmāk, mēs centīsimies virzīties uz priekšu vienā solī ar Jums un mūs drīz jau it visur aptverošo un ātrā attīstībā esošo elektronisko nozari. Mūsu komanda novēl pozitīvu pieredzi visiem klientiem, kas ir iepazinušies ar eParking iespējām un reģistrējušies par šī pakalpojuma lietotājiem. Pakalpojums eParking ir paredzēts tieši Jums!

 

Patīkamu lietošanu!

Jūsu Cityparks